Úvodní stránka > | Masáže a Reiki Jana | Objednání masáží | Bioinformační a potravní léčebné přípravky | Určení vhodného bioinformačního přípravkuMasáže, baňkování, léčení pomocí Reiki, Shambally

BIOINFORMAČNÍ LÉČEBNÉ PŘÍPRAVKY A ŠPIČKOVÉ POTRAVINOVÉ DOPLŇKY

Firma Masáže Pohoda - Masáže a Reiki, Jana Drobníková nabízí:


Unikátní bioinformační přípravky Energy a Diochi (na principech čínské medicíny)


Špičkové potravinové doplňky Klas a Finclub


Článek Jany Drobníkové v Blatenských listech v roce 2010 – Cesty ke zdraví

Naslouchejme svému tělu. V těchto moderních dobách jsme vystaveni negativním vlivům. Mezi nejzávažnější patří stres z uspěchaného životního rytmu a nevyvážených mezilidských vztahů, málo pohybu na čerstvém vzduchu v náručí přírody, malá míra celozrnných potravin, luštěnin, zeleniny a ovoce mírného klimatu ve stravě, přemíra potravin z rafinovaných cukrů, bílé mouky, tuků, masa, salámů, konzerv a polotovarů. Naše moudré tělo nám vysílá signály, že něco není v pořádku, ve formě drobných bolestí, poruch funkce orgánů. Tyto signály často přehlížíme. Právě v této fázi lze předejít závažným onemocněním v budoucnu.

U někoho stačí vhodně změnit jídelníček, u jiného vyladit mezilidské vztahy, opustit sledování napínavých TV pořadů, relaxovat pomocí rekreačního sportu, praktikovat jógu, tai-chi, qigong, reiki, pravidelné meditace, modlitby k Bohu, žít podle zásad ajurvédy nebo tradiční čínské medicíny. Optimální je spojit několik zmíněných věcí dohromady podle individuality daného člověka. Existuje mnoho dalších alternativních cest. Jednou z nich jsou bioinformační přípravky.

Již několik let se zajímám o problematiku souvislosti zdraví a životního stylu. Jedna z efektivních metod pomoci klientům s počínajícími zdravotními problémy jsou přírodní bioinformační přípravky. Jde o vysoce účinné regenerační přípravky účinkující na základě principů tradiční čínské medicíny. Přípravky posilují tok životní energie (nazývané čchi, chi, či, ki, qi) energetickými drahami těla (meridiány). Bioinformační přípravky jsou vyrobené z koncentrované směsi bylinných výtažků. Mají schopnost detoxikace, regenerace orgánů a harmonizace organizmu. Přípravky vždy působí současně na více energetických drah organizmu a s nimi spjaté tělesné orgány. Harmonizací těla podporují i dobrý psychický pocit.

Nyní je to dva roky, co jsem práci s bioinformačními přípravky rozšířila o certifikát na elektroakupunkturní přístroj Supertonic. Měření přístrojem Supertronic vychází z metody nazývané elektroakupunktura podle Dr. Volla (EAV), které prostřednictvím elektrické vodivosti kůže v přesně definovaných akupunkturních bodech na rukou určí momentální energetický stav orgánové akupunkturní dráhy, případně konkrétního orgánu nebo jeho tkáně. Laicky řečeno, zjišťuje, jakým způsobem autonomní centra v mozku a páteřní míše řídí činnost jednotlivých orgánů a jejich tkání. Supertronic také umožňuje přímé testování vhodnosti bioinformačních přípravků pro konkrétního člověka podle jeho momentální potřeby. Metoda měření je určena k odhalování funkčních problémů, jde o diagnostiku energetickou. Vhodně doplňuje lékařskou diagnostiku, při níž se zjišťují organické poruchy a anatomické změny. V případě závažnějšího stavu klienta nasazení bioinformačních přípravků vhodně doplňuje klasickou léčbu, urychluje uzdravení a rekonvalescenci.

V poslední době velmi dobrých výsledků dosahuji při řešení ekzémů, oslabení imunity, zlepšení chronických onemocnění. Zlepšení stavu vyžaduje trpělivost klienta, trvá nějakou dobu. Jedno z pravidel alternativní medicíny je: jak dlouho nemoc vzniká, přibližně tak dlouho trvá, než odezní. Dále regenerace je rychlejší u mladých lidí, pomalejší u starších.

Velkým problémem dnešní doby je překyselení organizmu a zanedbávání detoxikace našeho těla. Zde často začíná příčina obtíží. Například neplodnost u žen, problémy s klouby, kožní problémy. I na tyto problémy jsou vhodné bioinformačních přípravky. Odkyselením, vyčištěním organizmu od toxických látek, přebytku volných radikálů, plísní se často tělo nastartuje k rychlejší obnově do přirozeně zdravého stavu.

Snažme se vyhýbat stresu, důvěřovat vyšší síle, která nás láskyplně vede životem tak, aby se naplnil náš duchovní vývoj, naše poslání, poznejme své místo a důležitost na světě, mějme rádi sami sebe i druhé. Vylaďme mezilidské vztahy, více se na sebe usmívejme, tolerujme rozdíly mezi lidmi, které činí život pestrým. Prosviťme svá srdce láskou, porozuměním a odpuštěním. Naše tělo se nám za to odvděčí. Naslouchejme svému moudrému tělu.

Jana Drobníková

Upozornění: Informace na těchto stránkách a na odkazech Vám mohou pomoci upevnit zdraví, někdy i výrazně. Zvláště lidé, kteří se zabývají sebepoznáním a hledáním souvislostí mezi kvalitou života a činy, zde najdou mnohé podněty. Informace ale nenahrazují lékařské výkony a nejsou míněny jako návod pro alternativní léčbu. Nevysazujte léky stanovené lékařem! Zlepšení stavu a úpravu léků konzultujte s lékařem nebo léčitelem s lékařským vzděláním. Jakákoliv aplikace zde uvedených postupů je věcí úvahy čtenáře a děje se na jeho odpovědnost; předpokládá že čtenář svůj postup konzultoval s lékařem či léčitelem s lékařským vzděláním!

Reiki terapie, masáže, poradenství speciálních potravinových doplňků Klas, Finclub a unikátních bylinných bioinformačních přípravků Energy, Diochi (intenzivní regenerační účinek na principech čínské medicíny) 
              včetně doporučení optimálního přípravku přístrojem EAV. Masáže, baňkování, Reiki, Shamballa Jana Drobníková. Měření přístrojem Supertronic. Duchovní symboly, siderická kyvadla
Facebook Masáže, Reiki, Shamballa Blatná, Léčebné symboly, siderická kyvadla. Transformace lidstva Facebook Masáže, Reiki, Shamballa Blatná, Léčebné symboly, siderická kyvadla. Transformace lidstva Hana Říhová – zasvěcení do Shambally, Merkaby, psychoterapie, cvičení jógy, wydy
Rosa Plus, s.r.o., internetový prodejce pyramid, duchovních symbolů a siderických kyvadel firmy Dr. Drobník
www.stesticko.cz
Reiki terapie, masáže, poradenství speciálních potravinových doplňků Klas, Finclub a unikátních bylinných bioinformačních přípravků Energy, Diochi (intenzivní regenerační účinek na principech čínské medicíny) včetně doporučení optimálního přípravku přístrojem EAV. Hypertextový odkaz na katalog unikátních léčebných symbolů. Zde zobrazen symbol Óm, symbol hinduismu, koncentruje velmi jemné vibrace Hypertextový odkaz na katalog siderických kyvadel, jež umožní napojit se na vlastní podvědomí. Zde zobrazeno kyvadlo pozlacené velké na řetízku
Duchovní symboly, siderická kyvadla

Spřízněné stránky, odběratelé
Matka Meera, Avatar z Indie, nyní žije v Německu Sai Baba, Avatar žijící v Indii

© 2012 Aleš Drobník, všechna práva vyhrazena.

Mail webmastera:

Ales.Drobnik (zavináč) seznam.cz
nahoru Nahoru