Úvodní stránka > | Léčebné amulety | Siderická kyvadla | Objednání amuletů a kyvadel | Internetový obchod amulety a kyvadla | Podstata amuletů a léčebných symbolů | Námi vyráběné léčebné symboly | Reference amulety a kyvadla |Léčebné symboly, siderická kyvadla firmy Dr. Drobník

OBJEDNÁNÍ AMULETŮ A SIDERICKÝCH KYVADEL

Zásilkový obchod amuletů a kyvadel:

Léčebné symboly (amulety), siderická kyvadla a virgule zasíláme zákazníkům v řádně zabaleném balíčku prostřednictvím České pošty


Kontaktní a fakturační údaje:

jsou na stránce Kontakt


Možnosti objednání léčebných symbolů, amuletů, siderických kyvadel:

Mobil: 732 957 008 (stále na příjmu včetně SMS a hlasových zpráv)

Záložní mobil: 604 82 05 83 (většinou jen k vybírání SMS a hlasových zpráv)

Telefon: 383 423 654 (v prac. dny před 8 h či po 19 h, o víkendu většinou po celý den)

E-mail, do něhož prosím uveďte opsáním či zkopírováním ze stránek katalog amuletů nebo katalog kyvadel tyto náležitosti:

E-mail s Vaší poštovní adresou a telefonem zašlete prosím na adresu

Jana.Drobnikova (zavináč) seznam.cz

Internetový obchod léčebných symbolů, amuletů a kyvadel je na http://lecebnesymboly.cz/. Zde se jednoduše objednává standardní zboží. Případně do popisu lze uvést provedení, které lze vybrat, například kovové léčebé symboly bez řetízku / se řetízkem, dřevěné amulety světlejší / tmavší, zboží 2. jakosti za poloviční cenu apod.

Osobní odběr, nejlépe po předchozí telefonické, e-mailové či písemné domluvě, lze na níže uvedené adrese v provozovně Masáže Pohoda v přízemí nebo v bytu ve 2 patře.


Některé body džentlmenské dohody s našimi zákazníky:

1. Naši odběratelé mají právo:

a) Zboží vrátit do 14 dnů bez udání důvodů (i rozbalené zboží, prosíme pokud možno neporušený návod), prosíme zaslat obyčejně pojištěným balíkem nebo v obálce doporučeně (ne na dobírku!), peníze za zboží vrátíme složenkou (bez poštovného a balného).

b) Vyměnit nerozbalené zboží kdykoliv za jiné, které je vzhledem ke spektru Vašich zákazníků atraktivnější.

c) Zboží vrátit kdykoliv během zákonné záruky 2 roky z důvodu vnitřní vady (např. prasknutí dřevěného symbolu při doručení poštou, sloupnutí pokovené vrstvy), ne však z důvodu nešetrného zacházení (např. zlomení dřevěného symbolu, násilného přetržení řetízku, odření pokovené vrstvy), též ne z důvodu běžného opotřebení častým používáním (například dlouhodobým držením symbolu v dlani nebo nošením přímo na těle)

(Velkoodběratelé občas využijí bodu b), čemuž jsme rádi, neboť zvyšují svůj i náš obrat zásob. Většinou vyměněné zboží přidáme do jejich další objednávky. Tento bod umožní překonat obavy odběratelů z větší objednávky, kdy zákazník ušetří na poštovném na kus zboží).


2. Zboží zasíláme většinou na dobírku do 4 dnů za uvedené ceny + dobírkové poštovné 90 Kč, anebo po zaplacení zálohy předem na účet u GE Money Bank, č.ú. 191268172/0600 včetně poštovného 47 Kč. Balné je v řádu jednotek Kč.

a) Při objednávce zboží do 400 Kč platí maloobchodní ceny MOC.

b) Při objednávce zboží nad 400 Kč ve velkoobchodních cenách dodáváme zboží za velkoobchodní ceny VOC a dodáme námi určený vzorek zboží druhé jakosti zdarma.

c) Při objednávce zboží nad 4000 Kč sleva 10 % z velkoobchodní ceny přednostně ve formě zboží první jakosti zdarma, anebo na vyžádání sleva finanční + vzorek zboží druhé jakosti zdarma.

(Ceny našeho zboží jsou kalkulované na přiměřený a "rozumný" zisk, poštovné prosím rozpočítejte do nákladů na pořízení zboží při stanovení ceny zboží.)


3. Pokud některý druh zboží nemáme na skladě a chcete poslat ihned to zboží, které máme, pak při pozdějším doplňkovém poslání zboží, které jsme na skladě neměli, je pro Vás poštovné a balné zdarma.

(Zboží na skladě odesíláme do 4 dnů po obdržení objednávky, obvykle se snažíme do 2 až 3 dnů. Snažíme se udržovat skladové zásoby na horní hranici našich kapitálových možností. Přece jenom zajišťujeme výrobu a tu a tam se sejde ze strany našich odběratelů zájem o stejné zboží, který převyšuje naši skladovou kapacitu. Nová výroba má termín řádově 6 týdnů u dřevěného zboží, 4 měsíce u kovového raženého zboží, u kovových kyvadel, neboť čekáme asi měsíc na výrobu a nashromáždění zboží, asi měsíc trvá postupné mechanické leštění a asi 1 až 2 měsíce galvanické pozlacení, postříbření či rhodiování v Bižuterii Jablonec nebo u dalších dodavatelů)


4. Doba přepravy poštovní balíku s dobírkou bývá 2 až 3 dny. Pošta má povinnost jej zaslat do 14 dnů. Objednávejte, prosím, minimálně týden předem, potřebujete-li zboží nutně na nějakou akci. Objednávku na poslední chvíli řeší tzv. obchodní balík (na dobírku), který se doručí do 1 až 2 dnů. Podle hmotnosti balíku a výše dobírky je cena za poštovné obchodního balíku okolo 112,- Kč.


5. Pokud chcete ušetřit na poštovném a nechcete platit obvyklou dobírkou, je možná forma zaplacení zálohy předem.

a) na účet u GE Money Bank, č.ú. 191268172/0600 (nutno raději oznámit e-mailem, SMS nebo telefonem).

b) složenkou typu C hotově, do zprávy pro příjemce napsat objednávku.

Sečetla by se částka za zboží ve VOC či MOC + obyčejné poštovné za pojištěný balík s balným 47 Kč.

(Pokud bude naše spolupráce pokračovat, je tato forma vhodná pro odběratele menších množství, aby se se vyhnuli placení vysokého dobírkového poštovného, které činí podle hmotnosti, pojištění a dobírkové částky dnes okolo 99 Kč.)


6. Při platbě zálohy předem kdyby nějaké zboží nebylo na skladě, o množstevní slevu nepřijdete a podle Vašeho přání:

a) doplníme zvýšeným počtem objednaného zboží, které máme na skladě.

b) doplníme zbožím v minulosti Vámi nejvíce žádaným.

c) kombinace a) a b).

d) zašleme jen zboží, které jste objednali a máme na skladě.

Případný rozdíl mezi Vámi zaplacenou zálohou a cenou včetně doplněného jiného zboží je ve Váš prospěch.


Reiki terapie, masáže, poradenství speciálních potravinových doplňků Klas, Finclub a unikátních bylinných bioinformačních přípravků Energy, Diochi (intenzivní regenerační účinek na principech čínské medicíny) 
              včetně doporučení optimálního přípravku přístrojem EAV. Masáže, baňkování, Reiki, Shamballa Jana Drobníková Duchovní symboly, siderická kyvadla
Facebook Masáže, Reiki, Shamballa Blatná, Léčebné symboly, siderická kyvadla. Transformace lidstva Facebook Masáže, Reiki, Shamballa Blatná, Léčebné symboly, siderická kyvadla. Transformace lidstva Hana Říhová – zasvěcení do Shambally, Merkaby, psychoterapie, cvičení jógy, wydy
Rosa Plus, s.r.o., internetový prodejce pyramid, duchovních symbolů a siderických kyvadel firmy Dr. Drobník
www.stesticko.cz
Reiki terapie, masáže, poradenství speciálních potravinových doplňků Klas, Finclub a unikátních bylinných bioinformačních přípravků Energy, Diochi (intenzivní regenerační účinek na principech čínské medicíny) včetně doporučení optimálního přípravku přístrojem EAV. Hypertextový odkaz na katalog unikátních léčebných symbolů. Zde zobrazen symbol Óm, symbol hinduismu, koncentruje velmi jemné vibrace Hypertextový odkaz na katalog siderických kyvadel, jež umožní napojit se na vlastní podvědomí. Zde zobrazeno kyvadlo pozlacené velké na řetízku
Duchovní symboly, siderická kyvadla

Spřízněné stránky, odběratelé
Matka Meera, Avatar z Indie, nyní žije v Německu Sai Baba, Avatar žijící v Indii

© 2012 Aleš Drobník, všechna práva vyhrazena.

Mail webmastera:

Ales.Drobnik (zavináč) seznam.cz
nahoru Nahoru