Úvodní stránka > | Naše vize | Kontakt |Reiki terapie, masáže, poradenství speciálních potravinových doplňků Klas, Finclub a unikátních bylinných bioinformačních přípravků Energy, Diochi (intenzivní regenerační účinek na principech čínské medicíny) včetně doporučení optimálního přípravku přístrojem EAV.

NAŠE VIZE A JEJÍ NAPLŇOVÁNÍ

Nejsme dokonalí. Jsme obyčejní lidé.

Naší vizí je pomáhat lidem pomocí alternativních léčebných postupů. Být užiteční nejen pro sebe a své blízké, ale pomoci i ostatním, kteří o pomoc stojí. Máme na mysli především pomoc v oblasti zdraví a duchovního vývoje jedince, které spolu neoddělitelně souvisí.

Hledali jsme, jak tuto vizí naplnit.

Náš počáteční záměr byl pomocí lidem s mírnými zdravotními problémy pomocí zdravé výživy. Počátkem devadesátých let, kdy potravinové doplňky na českém trhu byly ještě v plenkách, jsme mezi klienty rozšiřovali pro různé druhy potíží zpracované informace z knihy Jiřího Janči "Co nám chybí". V této knize špiškový český léčitel Ing. Jiří Janča zpracoval poznatky několikaletých výzkumů především z USA, jaké minerály a vitamíny je třeba doplňovat do organizmu v případě konkrétních zdravotních potíží. Předtím jsme tyto znalosti uplatňovali na sobě a našich bližních. Vnímali jsme, že znalost nemoci a jaké vitamíny a minerály nemoci uleví, je dobrá cesta, ale je třeba víc.

Aleš se zajímal o filozofii, náboženství, duchovno, souvislost mezi zdravím a psychikou. V roce 1991 vyšla kniha "Abeceda přírodního léčení pro každého" od léčitele pana Lubomíra Kloudy. Pan Klouda popisoval, jaký významný vliv mají různé duchovní symboly na podporu zdraví a psychického stavu člověka.

V r. 1991 jsme po dohodě s panem Kloudou začali vyrábět první léčebné symboly. Symboly mají záměrně jednoduchý tvar a takovou velikost, aby jejich bioenergetický účinek byl optimální. Pan Klouda, který vnímal auru lidí i energii symbolů, nám symboly testoval. Popisoval energie, které ten či onen symbol kolem sebe koncentruje. Dodnes máme dopisy od pana Kloudy schované. Nutno podotknout, že na konci devadesátých let jsme s panem Kloudou ztratili písemný kontakt, on svou provozovnu v Kokořínské ulici v Praze pravděpodobně uzavřel a jiný kontakt na něj nemáme.

U vyrobených symbolů jsme sami vnímali vyzařování intenzivní příjemné energie. Při držení symbolu podle návodu v ruce do prstů vcházejí příjemné pocity jsou teplo, brnění, chlad aj. O těchto pocitech se v léčitelské literatuře psalo a sami jsme si vyzkoušeli, že energie koncentrovaná kolem symbolů má léčebné nebo aspoň ulevující účinky.

Mnoho klientů nám dopisem či později e-mailem popisovalo projevy koncentrované energie, která při držení symbolu posilovala jejich bioenergii, a jakou úlevu jim symboly poskytly. Jedna klientka popisovala, jak si její pes přivlastnil pozlacenou židovskou hvězdu, odnesl si ji do pelíšku, spal na ní a nikdo mu ji už nesměl vzít.

Naplnil se tedy další naši vizi pomocí léčebných symbolů posílit vnitřní energii člověka bez cizí pomoci, preventivně předejít zdravotním problémům nebo ulevit při nemoci či rekonvalescenci.

Hledali jsme dále. V literatuře jsme hledali meditace, které mají uvolňující i léčebné účinky. Vyzkoušeli jsme je na sobě a opravdu fungují. Nic Vás nestojí. Jen trochu úsilí a pravidelného provádění půl hodiny ráno a půl hodiny večer.

Osudové bylo, když se Aleš setkal v roce 1992 na masérském kurzu s tehdejší léčitelkou a dnes Mistryní Reiki Štěpánkou Poulovou. Již tenkrát absolvovala kurz Reiki 1 u americké Mistryně Reiki Mari Hall. Štěpánka nás seznámila s principem Reiki, kdy absolvent kurzu může přes sebe předávat klientovi koncentrovanou léčebnou energii Vesmíru (Boha) přikládáním rukou. Štěpánka nám vysvětlila, že Reiki terapie může vhodně doplnit práci maséra a významně pomoci klientovi. Kurz Reiki 1 a Reiki 2 Aleš a Jana absolvovali společně. Jana později absolvovala základí kurz na sportovní a rekondiční masérské služby v proslavené masérské škole Stanislava Heverta, který byl opakovaně masérem českého olympijského týmu. Později Jana tamtéž absolvovala i kurz baňkování.

V polovině devadesátých let Jana opustila původní stabilní zaměstnání. Založila firmu a má pevnou vizi intenzivněji lidem pomáhat řešit jejich zdravotní problémy pomocí různých alternativních léčebných postupů. Získala certifikát na práci s přístrojem Supertronic, který na základě vodivosti mezi elektroakupunkturními body lidského těla dokáže posoudit energetický stav organizmu (meridiánů) ještě dříve, než se projeví zdravotní potíž ve fyzickém těle.

Jana současně studuje vysoce účinné alternativní bylinné doplňky Enegrgy a Diochi na bázi čínské medicíny. S pomocí přístroje Supertronic nasazuje tyto vysoce účinné přípravky lidem s různými problémy. Skupina spokojených klientů se rozrůstá.

Jana i Aleš L. P. 2011 absolvovali zasvěcení do Shambally. Je to účinná léčebná bezdotyková metoda, kdy člověk zasvěcený do Shambally prosí síly Světla (Boha, anděly, nanebevzaté Mistry) za uzdravení, odstranění bolesti, vyřešení problémů klienta (fyzických, psychických, vztahových aj.).

Shamballu založil pravděpodobně Avatar Saint Germain, je to léčebná metoda obyvatel bájné Atlantidy.

Zasvěcení absolvovali u mistryně jógy Hany Říhové z Písku, která provádí též účinné rodinné konstelace, regresní psychoterapii, rozhovor vnitřních osob, zasvěcení, léčení lidí, čištění prostor pomocí Shambally, zasvěcení do nedávno tajného učení Merkaba, wydu, jógu, tance míru a jógu smíchu.

Mezitím pokračuje náš další vývoj. Ještě před zlomovým rokem 1989 Aleše oslovily dvě knihy. Jedna z nich byla od Jacka Londona "Tulák po hvězdách". Příznačnější název neslo prvorepublikové vydání téže knihy, a to "Stopami minulých životů". Další knihou bylo samizdatové vydání knihy od MUDr. Moodyho "Život po životě". Jde o souhrn záznamů klientů Dr. Moodyho a další svědectví lidí, kteří prožili klinickou smrt. Všichni lidé téměř shodně vypovídají, že se ve stavu klinické smrti setkali s jakýmsi Světem, které je provázelo ve filmu života, který se jim v okamžiku klinické smrti odvíjel barvitě "před očima" a pozastavovalo se zvláště nad momenty, kdy člověk někomu pomohl, někomu ublížil a jaké si případně bral poučení. Světlo zdůrazňovalo dvě hlavní věci pro život člověka:

Oslovili nás Avataři Matka Meera, Sai Baba, Šrí Matadží Nirmala Déví.

Z odkazu v duchovní literatuře a z učení Avatarů plyne, že člověk má jakýsi vklad do osudu a do zdraví, jaký si vysloužil svými minulými životy. Všechny životní a zdravotní problémy mají člověku pomoci k zamyšlení se nad sebou, pomoci od špatných životních návyků a zvyků, kterými člověk škodí okolním bytostem, lidem i sobě. Pokud se zdravotní stav zhoršuje, může to znamenat, že člověk vyčerpal svůj počáteční vklad a již se duchovně nevyvíjí. Pokud člověk naplňuje život láskou k lidem a okolním bytostem, tím zase ukládá do banky svého zdraví a osudu. Boží milost způsobí, že některé zlé situace a těžké nemoci, které na člověka čekaly a byly tu pro jeho poučení, se nakonec neprojeví, Bůh je odpustí a člověk je nemusí podstoupit.

Proto vše, včetně zdraví, má člověk ve svých rukou.

Upozornění: Informace na těchto stránkách a na odkazech Vám mohou pomoci upevnit zdraví, někdy i výrazně. Zvláště lidé, kteří se zabývají sebepoznáním a hledáním souvislostí mezi kvalitou života a činy, zde najdou mnohé podněty. Informace ale nenahrazují lékařské výkony a nejsou míněny jako návod pro alternativní léčbu. Nevysazujte léky stanovené lékařem! Zlepšení stavu a úpravu léků konzultujte s lékařem nebo léčitelem s lékařským vzděláním. Jakákoliv aplikace zde uvedených postupů je věcí úvahy čtenáře a děje se na jeho odpovědnost; předpokládá že čtenář svůj postup konzultoval s lékařem či léčitelem s lékařským vzděláním!


Reiki terapie, masáže, poradenství speciálních potravinových doplňků Klas, Finclub a unikátních bylinných bioinformačních přípravků Energy, Diochi (intenzivní regenerační účinek na principech čínské medicíny) 
              včetně doporučení optimálního přípravku přístrojem EAV. Masáže, baňkování, Reiki, Shamballa Jana Drobníková. Měření přístrojem Supertronic. Duchovní symboly, siderická kyvadla
Facebook Masáže, Reiki, Shamballa Blatná, Léčebné symboly, siderická kyvadla. Transformace lidstva Facebook Masáže, Reiki, Shamballa Blatná, Léčebné symboly, siderická kyvadla. Transformace lidstva Hana Říhová – zasvěcení do Shambally, Merkaby, psychoterapie, cvičení jógy, wydy
Rosa Plus, s.r.o., internetový prodejce pyramid, duchovních symbolů a siderických kyvadel firmy Dr. Drobník
www.stesticko.cz
Reiki terapie, masáže, poradenství speciálních potravinových doplňků Klas, Finclub a unikátních bylinných bioinformačních přípravků Energy, Diochi (intenzivní regenerační účinek na principech čínské medicíny) včetně doporučení optimálního přípravku přístrojem EAV. Hypertextový odkaz na katalog unikátních léčebných symbolů. Zde zobrazen symbol Óm, symbol hinduismu, koncentruje velmi jemné vibrace Hypertextový odkaz na katalog siderických kyvadel, jež umožní napojit se na vlastní podvědomí. Zde zobrazeno kyvadlo pozlacené velké na řetízku
Duchovní symboly, siderická kyvadla

Spřízněné stránky, odběratelé
Matka Meera, Avatar z Indie, nyní žije v Německu Sai Baba, Avatar žijící v Indii

© 2012 Aleš Drobník, všechna práva vyhrazena.

Mail webmastera:

Ales.Drobnik (zavináč) seznam.cz
nahoru Nahoru